SACAR

Inspirujące i ciekawe. Subtelne, delikatne, a także intensywne i wyraziste. W takich słowach możemy najprościej oddać różnorodność barw zapachowych odświeżaczy z serii Kolorado Deo Fresh oferowanych przez firmę Sacar.

Kolorado Deo Fresh

Nowe nuty zapachowe skryte w niewielkich i gustownych odświeżaczach powietrza stanowią doskonałe uzupełnienie tej wspaniałej serii aromatów. Pośród tych różnorodnych i doskonale skomponowanych zapachów znajdziemy z pewnością te najlepiej do nas pasujące. Poznajmy nieco lepiej nowości z linii Kolorado Deo Fresh.

Odświeżacz DeoFresh Zielone Liście

Kolorado Deo Fresh

Kolorado Green Fresh Forest Zielone Liście to nowa pozycja w gamie naszych produktów. Jest to świetnie skomponowany i zbilansowany aromat przywodzący na myśl wspaniałą woń lasu, świeżości i natury. Forma żelu oraz zastosowanie plastikowej, wysuwanej pokrywy umożliwiają wygodne i funkcjonalne korzystanie. A ponadto i co warte podkreślenia za sprawą tejże pokrywy właśnie produkt daje możliwość regulowania stopnia intensywności zapachu. Z kolei nieco inne niż dotychczas opakowanie, nadaje odświeżaczowi nowe i świeże wrażenie wizualne. Dodatkowym atutem jest też to, że 150g pojemności produktu wystarczy nawet na 30 dni.

Odświeżacz Deo Fresh Owoce Lasu

Kolorado Deo Fresh

To także nowa pozycja w naszym asortymencie. Jest to również doskonale skomponowany i zbilansowany aromat o bardzo przyjemnej woni owoców leśnych. Podobnie jak w przypadku pozycji opisanej powyżej odświeżacz wyposażony jest w żelową strukturę i zamknięty w formę ergonomicznego pudełka umożliwiającego łatwe oraz komfortowe korzystanie. Pokrywa opakowania daje z kolei możliwość regulacji stopnia intensywności aromatu, co sprawia, że jest to produkt bardzo wygodny w użytkowaniu. Ponadto 150g produktu wystarczy aż na około 30 dni. Stanowi to dodatkowy atut odświeżaczy serii Kolorado Deo Fresh. Gustowne opakowanie pozytywnie wpływa na wrażenie wizualne, co również jest ciekawą cechą tej pozycji.

Nowe odświeżacze Kolorado Deo Fresh to produkty bardzo dobrze uzupełniające wachlarz dostępnych w naszej ofercie odświeżaczy. Stanowią wyszukane i nietuzinkowe połączenie klasyki zapachu z ciekawą różnorodnością. Zachęcamy więc do odwiedzenia naszej strony internetowej, śledzenia jej oraz do dokonania zakupów. Zapraszamy!


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder