SACAR

Późna jesień, zima to z pewnością ten czas, w którym tęsknimy za ciepłym i słonecznym latem. Wtedy też bardziej niż zwykle potrzebujemy odświeżenia oraz bodźców, które przypomną nam letnie dni.

Mydło Naturaphy

Jedne z najprzyjemniejszych i najbardziej zapadające w pamięć są właśnie aromaty i zapachy. Potrafią pobudzić nasze zmysły i sprawić, że od razu czujemy niezwykle przyjemną woń owoców lub miejsc kojarzących się ze wspaniałymi momentami.

Te piękne aromaty i zapachy możemy przenosić i korzystać z nich każdego dnia. Ponadto możemy także serwować je odwiedzającym nas gościom, klientom, współpracownikom – jednym słowem wszystkim, z którymi mamy kontakt w naszym życiu zawodowym czy osobistym.

I to wszystko dzięki doskonale skomponowanym zapachom w mydłach od marki Naturaphy. To powiew świeżości oraz wspaniałej woni, którym obdarowujemy każdego, kto w „naszych progach” zdecyduje się skorzystać z toalety podczas swych codziennych zajęć i obowiązków. Poznajmy nieco lepiej nowe pozycje marki Naturaphy dostępne w ofercie firmy Sacar

Mydła w pianie to produkty stanowiące doskonałą alternatywę dla swoich odpowiedników w formie kostki oraz w płynie. Ich zastosowanie z pewnością bardzo dobrze sprawdzi się we wszelkiego rodzaju miejscach publicznych oraz wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z dużym natężeniem ruchu.

Mydło Naturaphy w piance 5l – Borówka oraz Malina

To doskonałe produkty dedykowane do codziennej higieny, które zapewnią możliwość utrzymania czystości oraz nadadzą przyjemny, owocowy zapach. Dużym atutem tychże mydeł jest to, że wykazują się wysoką wydajnością, większą niż mydła w płynie. Z kolei płynna konsystencja umożliwia dokładne rozprowadzenie produktu po skórze dłoni (już podczas jednego dozowania), co pozytywnie wpływa na jakość całej czynności jaką jest mycie rąk. Spłukiwanie natomiast również jest szybkie i łatwe. Tym samym proces mycia dłoni jest skuteczny i wydajny.

Produkty te dedykowane są do dozowników w pianie. Chronią i pielęgnują skórę dłoni. Ponadto w ich składzie znajdują się substancje myjące oraz gliceryna. Neutralne ph sprawia, że mydła nadają się do mycia nie tylko rąk, ale również całego ciała. 

Mydło Naturaphy w pianie to doskonały sposób na wprowadzenie skutecznego, przyjemnego i owocowego urozmaicenia do czynności jaką jest mycie rąk. To produkty, w których wspaniała, aromatyczna woń łączy się z wysoką jakością i wydajnością.  W ten sposób zyskamy użyteczny oraz funkcjonalny efekt. To mydła, które zdecydowanie warto wypróbować. Ich zakup z pewnością nam się opłaci. Należy samemu sprawdzić ich jakość. Tym samym zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego oraz do zapoznania się a gamą naszych produktów. Zapraszamy!


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder