SACAR

Sprzątanie i domowe porządki to prace najczęściej przez nas planowane i wykonywane regularnie w określonym, przewidzianym przez nas czasie. Jednakże różnorodność naszych obowiązków, prac i czynności sprawia, że wszelkiego rodzaju zabrudzenia czy choćby rozlania płynów są z nami obecne na co dzień. W takich sytuacjach warto mieć pod ręką produkty, które pozwolą nam się szybko z nimi uporać. Bez wątpienia jednym z takich produktów są właśnie prezentowane przez nas ścierki na rolce. Zobaczmy czym są wspomniane produkty?

Ścierki na rolce SOFT

Ścierki na rolce

To perforowane ściereczki uniwersalne pakowane w formie rolki. Wykonywane są z materiału zwanego poliprepylenem w 20%, z poliestru w 30% oraz z pulpy celulozowej w 50%. Na jednej rolce znajduje się 40 sztuk produktu. Natomiast rozmiar każdej, poszczególnej ściereczki to 25×32 cm.

Ich niewątpliwym i bardzo ważnym atutem jest ich uniwersalność dająca bardzo szerokie spektrum zastosowań. Doskonale sprawdzą się podczas prac związanych ze sprzątaniem w łazience, w kuchni, do czyszczenia mebli, zlewów itp. Bardzo dobrze spisują się również podczas prac związanych z wycieraniem kurzu, mycia stołów, blatów i np. do sprzątania w samochodzie.

Ściereczki te charakteryzują się doskonałą chłonnością. Można używać ich zarówno na sucho jak i na mokro. Ponadto nie pozostawiają smug i zarysowań. Gramatura 45g/m2 umożliwia wygodne i efektywne korzystanie.

Ścierki na rolce kolor MAXI

Ten rodzaj produktu charakteryzuje się mniejszą ilością oraz nieco innymi wymiarami w porównaniu do produktu opisanego powyżej. Mianowicie na jednej rolce mieści się 25 sztuk produktu. Rozmiar jednej ściereczki to 23x39cm. Produkty wykonane z wiskozy w 70% oraz z poliestru w 30%. Ściereczki także perforowane oraz mające uniwersalne zastosowanie. Nadają się do mycia na sucho i na mokro. Nie tworzą smug i zarysowań. Bardzo dobrze sprawdzą się w kuchni, łazience, do mycia mebli, zlewów itp. Efektywne przy wycieraniu kurzu, myciu stołów, blatów czy także czyszczenia wnętrz samochodów. Bardzo chłonne, dzięki czemu skutecznie wykonują powierzone im zadania. Gramatura 55g/m2 zapewnia wygodne i efektywne działanie.

Ścierki na rolce

Ściereczki na rolce to doskonały sposób na codzienne prace związane ze sprzątaniem i czyszczeniem. Dzięki swojej skuteczności i wysokiej jakości wykonania bardzo dobrze spełniają powierzone im funkcje. Z pewnością warto się z nimi zapoznać i dokonać zakupu. Dostępne w ofercie naszej firmy Sacar. Zapraszamy.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder