SACAR

Toalety w miejscach publicznych charakteryzują się swoistymi zasadami funkcjonowania. W pomieszczeniach tych bez wątpienia liczy się funkcjonalność, wygoda, wydajność, dobre zlokalizowanie czy oznakowanie.

 Fresh Blitz Disk 2.0

Cechy te wpływają bezpośrednio na nasz komfort oraz samopoczucie podczas ich użytkowania. Dlatego zdecydowanie należy dążyć do zapewnienia jak najodpowiedniejszych warunków dla odwiedzających toalety. Szczególnie zaś w miejscach, gdzie natężenie ruchu, a co za tym idzie potrzeba wydajności mają spore znaczenie.

Warto więc zwrócić uwagę na każdy szczegół, który czyni daną toaletę przyjazną i ergonomiczną. Przyjrzyjmy się produktom, które w sposób newralgiczny wpływają na jakość korzystania z jednego z najpopularniejszych urządzeń stanowiących wyposażenie toalet – pisuarów.

Aby móc w sposób wygodny i komfortowy korzystać z sanitariatów wyposażonych z pisuary, warto zadbać o ich odpowiednie wyposażenie. Najważniejszymi i komfortowymi przedmiotami na które należy zwrócić uwagę są żelowe wkładki do pisuarów. Firma Sacar w swoim asortymencie posiada pokaźny wachlarz tych właśnie produktów. Wzbogaciliśmy także gamę naszych pozycji o kolejne artykuły, którymi są właśnie nowe wkładki żelowe do pisuarów- Fresh Blitz Disk 2.0. Poznajmy je lepiej!

 Fresh Blitz Disk 2.0

Wkłady zapachowe Fresh Blitz Disk 2.0

To żelowe wkładki zapachowe do pisuarów będące doskonałym sposobem na utrzymanie higieny, świeżości i czystości we wszelkich toaletach publicznych. Charakteryzują się intensywną wonią, która eliminuje nieprzyjemne zapachy. Istotną zaletą wkładek jest to, że przeciwdziałają zapychaniu się odpływu oraz pasują do większości pisuarów zarówno wodnych jak i bezwodnych.

Ważnym podkreślenia atutem produktów jest też to, że ich konstrukcja dzięki długim, gęstym wypustkom zapobiega rozbryzgiwaniu się moczu. Wpływa to pozytywnie na stopień zabrudzenia pisuaru oraz łatwość jego sprzątania. Aromat wydziela się aż przez około 30 dni, co stanowi kolejny atut produktu. Interesującą cechą jest również to, że mamy możliwość ustawienia daty, która pomoże odliczać czas przydatności wkładki. Możemy także wybrać najodpowiedniejszy dla siebie zapach. Dostępne są trzy nuty aromatyczne produktów: Blackberry, Citrus oraz Mango.

Prezentowane przez nas wkładki żelowe stanowią doskonałe wyposażenie toalet. To produkty, które zwiększą komfort korzystania z pisuarów i zaprowadzą nową, lepszą jakość do tych niezwykle ważnych dla nas miejsc. Tym samym zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego i do dokonania zakupów.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder