Najczęściej kupowane

Linia Clinex Jest 151 produktów.

Linia profesjonalnych środków przeznaczonych do utrzymania czystości.

Preparaty stosowane do mycia podłóg, mycia i czyszczenia urządzeń, mycia sanitariatów, dezynfekcji, odświeżacze, środki do czyszczenia tekstyliów i samochodów.

Produkty przeznaczone do mycia ręcznego, przez profesjonalne zmywarki oraz maszyny myjące.

Linia profesjonalnych środków przeznaczonych do utrzymania czystości.

Preparaty stosowane do mycia podłóg, mycia i czyszczenia urządzeń, mycia sanitariatów, dezynfekcji, odświeżacze, środki do czyszczenia tekstyliów i samochodów.

Produkty przeznaczone do mycia ręcznego, przez profesjonalne zmywarki oraz maszyny myjące.

Więcej

Podkategorie

 • Podłogi

  Środki przeznaczone do mycia konkretnego typu powierzchni podłogowych.

  Skoncentrowane mogą być użyte zarówno na dużym jak i małym metrażu.

  Szeroka gama produktów umożliwia dobranie płynu do odpowiedniego rodzaju zabrudzeń.

 • Odświeżacze

  Odświeżacze powietrza są bardzo popularnymi środkami przeznaczonymi do utrzymania przyjemnego zapachu. Do neutralizacji nieprzyjemnej woni stosuje się natomiast neutralizatory zapachów np. Clinex Nano Protect Silver Odour Killer (fresh, green tea).

  Odświeżacze używane w restauracjach, hotelach, biurach pozwalają klientom skojarzyć miejsca z przyjemnym zapachem, który pozytywnie wpływa na ich samopoczucie.

  Neutralizatorów użyjemy natomiast w pomieszczeniach przesiąkniętych nieprzyjemnym zapachem.

 • Dezynfekcja Clinex

  Środki bakterio, grzybo i wirusobójcze przeznaczone do dezynfekcji powierzchni i rąk.

  Stosowane do utrzymania higieny dłoni, znajdują również swoje zastosowanie w izbach przyjęć, gabinetach lekarskich, przemyśle spożywczym, szkołach, instytucjach publicznych.

 • Zmywanie i czyszczenie...

  Grupa produktów przeznaczonych do zmywania i czyszczenia urządzeń.

  Płyny służące do odtłuszczania, mycia grilli i piekarników oraz mleczka do czyszczenia blatów kuchennych, glazury, powierzchni emaliowanych.

 • Tekstylia

  Środki przeznaczone do mycia powierzchni tekstylnych. Stosowane do czyszczenia tapicerki, dywanów, wykładzin charakteryzują się delikatnością przy jednocześnie skutecznym działaniu.

  Środki przeznaczone do usuwania zabrudzeń rozpuszczalnych w wodzie (do nich możemy zastosować preparat Clinex Textile Foam) oraz zabrudzeń nie rozpuszczalnych w wodzie (do których możemy użyć Clinex AntiSpot).

 • Powierzchnie zmywalne

  Specjalistyczne środki przeznaczone do czyszczenia powierzchni.

  Każdy rodzaj powierzchni charakteryzuje się innymi właściwościami, w ofercie posiadamy produkty do mycia drewna, szkła, plastiku, kamienia i metalu. Środki mogą być również stosowane do podłóg, ścian i mebli.

 • Sanitariaty

  Środki przeznaczone do okresowego i regularnego mycia łazienek.

  Stosowane w celu zachowania czystości i higieny, skutecznie usuwają zabrudzenia, chronią przed ponownym rozwojem bakterii.

  Używane m.in. w branży hotelarskiej, gastronomii tworzą ochronny film zabezpieczający przed osadzaniem się brudu i osadów mydlanych.

 • Myjnia samochodowa...

  Skórzane wykończenia podkreślają charakter samochodów, jednak dbanie o ich czystość jest niezmiernie trudne. Skóra zachowuje się w naturalny dla niej sposób tzn. w zależności od temperatury kurczy się i rozciąga, a po dłuższym czasie zaczyna wysychać.

  Aby zadbać o czystość i dobry stan skóry należy ją konserwować, natłuszczać i używać środków do renowacji.

  W tym celu doskonale sprawdzi się zestaw płynów CLINEX Expert+ Leather Cleaner i CLINEX Expert+ Leather Conditioner.

  Grupa preparatów Expert+ obejmuje również środki do mycia samochodów Clinex Activ Truck NF 26KG, wosku nabłyszczającego Clinex Quick Shine, do konserwacji plastików i deski rozdzielczej Clinex Expert+ KokpitWax, a także konserwacji i nabłyszczania opon, gumy Clinex Expert+ Tyre Shine.

 • Zabezpieczenia posadzek

  Preparaty do zabezpieczania i konserwacji powierzchni.

  Po użyciu tworzą powłokę ochronną, zabezpieczającą przed zarysowaniami, uszkodzeniami, trudnymi do usunięcia zabrudzeniami.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 151 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 151 elementów