Najczęściej kupowane

Środki czystości Jest 316 produktów.

W kategorii środki czystości znajdują się produkty z grupy gospodarczych i profesjonalnych preparatów.

Przeznaczone są m.in. do mycia, pielęgnacji i zabezpieczania podłóg (powierzchnie podłogowe zostają pokryte filtrem ochronnym). W kategorii środków czystości znajdziemy również płyny i pianki stosowane do mycia szyb, powierzchni szklanych, a ta...

W kategorii środki czystości znajdują się produkty z grupy gospodarczych i profesjonalnych preparatów.

Przeznaczone są m.in. do mycia, pielęgnacji i zabezpieczania podłóg (powierzchnie podłogowe zostają pokryte filtrem ochronnym). W kategorii środków czystości znajdziemy również płyny i pianki stosowane do mycia szyb, powierzchni szklanych, a także środki do pielęgnacji mebli.

Znajduje się tu również szeroki zakres środków przeznaczonych do utrzymania czystości w kuchni i gastronomii, czyli płyny do mycia naczyń, usuwania zabrudzeń tłuszczowych, mleczka, i proszki do usuwania uporczywych zabrudzeń, płyny, tabletki, i sól do zmywarek oraz odkamieniacze, i udrażniacze rur.

Środków czystości używamy także do czyszczenia toalet i sanitariatów: płyny do mycia, koncentraty doczyszczające, żele, i kostki WC.

Więcej

Podkategorie

 • Podłogi

  Podłogi to chyba najszybciej zabrudzające się powierzchnie w naszych domach, biurach czy szkołach - szczególnie w okresie jesienno-zimowym gdy na zewnątrz chodniki są zaśnieżone lub leży na nich błoto pośniegowe.

  Podobnie jak środki czystości, tak i płyny do mycia podłóg dzielą się na wiele różnych kategorii są to m.in.: środki myjąco pielęgnujące, do mycia gruntownego oraz zabezpieczania powierzchni podłogowych.

 • Szyby i przeszklenia

  Szyby, lustra, szkła są powierzchniami bardzo trudnymi do utrzymania w czystości. Chyba każda osoba myjąca powierzchnie szklane miała styczność z ciągle pozostającymi śladami i smugami.

  Aby się z nimi uporać należy zastosować odpowiednie środki myjące. Powinny one szybko odparowywać, nie pozostawiać smug i zabezpieczać szkło przed ponownym osadzaniem się kurzu.

  Skutecznym środkiem myjącym powierzchnie szklane jest Clinex Glass. Zawarte w nim polimery zabezpieczają przed parowaniem szyb i luster, chronią przed szybkim osadzaniem się kurzu, a powierzchnie szklane pozostają błyszczące bez smug i zacieków.

  Do innych środków które skutecznie sprawdzają się podczas mycia szyb możemy zaliczyć Clinex Glass Foam, Dolphin Eco Crystal, Dolphin Crystal Nano.

 • Meble

  Codzienne sprzątanie w domu to przede wszystkim czyszczenie i ścieranie kurzy z mebli.

  Obecnie meble wykonywane są z różnego rodzaju tworzyw, tak więc dbając o ich czystość powinniśmy użyć odpowiednich środków.

  Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów płynów, pianek lub past czyszczących. Mają one przede wszystkim działanie nabłyszczające, oraz antystatyczne w celu zapobiegania szybkiemu przyleganiu kurzu.

  Popularnym środkiem przeznaczonym do utrzymywania czystości mebli jest Pronto (Pledge). Stosowany bezpośrednio, nabłyszcza, nadaje meblom naturalny kolor.

  Do profesjonalnych środków czyszczących meble możemy zaliczyć Clinex Delos Shine oraz Clinex Delos Mat. Pierwszy z nich pozostawia połysk na mytych meblach, natomiast drugi przeznaczony jest do mebli matowych.

  Wspólną cechą obydwu płynów ich przeznaczenie, stosowane m.in. do mebli drewnianych, drewnopodobnych, laminowanych, posiadają wysokie właściwości antystatyczne.

 • RTV AGD

  Czyszcząc ekrany LCD, obudowy sprzętu AGD lub meble ogrodowe często stosujemy środki przeznaczone do innych celów. Są to zazwyczaj płyny do mycia naczyń lub płyny do mycia szyb.

  Aby skutecznie umyć ekran LCD powinniśmy zastosować środek do tego przeznaczony jest nim np. Clinex LCD

  Do czyszczenia powierzchni plastikowej, porowatej, obudowy sprzętu AGD lub obudowy komputera sprawdzi się płyn Clinex Fast Plast.

 • Kuchnia i gastronomia
 • Stal nierdzewna

  Na powierzchniach ze stali nierdzewnej bardzo dobrze widoczne są niewielkie zabrudzenia, odciski palców, zabrudzenia tłuszczowe, nacieki, smugi.

  Mycie powierzchni stalowych powinno odbywać się z użyciem środków do tego przeznaczonych np. Clinex Steel. Jest to płyn który posiada doskonałe właściwości czyszczące i odtłuszczające.

  Do konserwacji, nabłyszczania powierzchni stalowych znakomicie sprawdza się płyn Clinex Shine Steel. Jest to produkt łatwy do rozprowadzenia, szybko odparowuje, nie pozostawia tłustych plam, smug.

 • Sanitariaty - Toalety

  W sanitariatach i toaletach czystość stanowi kluczową rolę.

  Spośród środków przeznaczonych do czyszczenia sanitariatów i toalet możemy wyróżnić płyny stosowane do mycia, dezynfekcji i usuwania pleśni z armatury, umywalek, kabin prysznicowych.

  Koncentraty doczyszczające stosowane do gruntownego czyszczenia pisuarów, bidetów, muszli klozetowych, wanien, kabin prysznicowych.

  Żele do mycia, odkamieniania i dezynfekcji WC oraz kostki i zawieszki myjąco zapachowe do WC.

 • Tapicerka, dywany
 • Proszki, płyny do prania
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 316 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 316 elementów