Najczęściej kupowane

Podłogi Jest 107 produktów.

Podłogi to chyba najszybciej zabrudzające się powierzchnie w naszych domach, biurach czy szkołach - szczególnie w okresie jesienno-zimowym gdy na zewnątrz chodniki są zaśnieżone lub leży na nich błoto pośniegowe.

Podobnie jak środki czystości, tak i płyny do mycia podłóg dzielą się na wiele różnych kategorii są to m.in.: środki myjąco pielęgnują...

Podłogi to chyba najszybciej zabrudzające się powierzchnie w naszych domach, biurach czy szkołach - szczególnie w okresie jesienno-zimowym gdy na zewnątrz chodniki są zaśnieżone lub leży na nich błoto pośniegowe.

Podobnie jak środki czystości, tak i płyny do mycia podłóg dzielą się na wiele różnych kategorii są to m.in.: środki myjąco pielęgnujące, do mycia gruntownego oraz zabezpieczania powierzchni podłogowych.

Więcej

Podkategorie

 • Mycie i pielęgnacja

  Środki myjąco pielęgnujące, jak sama nazwa mówi przeznaczone są do mycia i pielęgnacji podłóg. Charakteryzują się właściwościami antystatycznymi, zapobiegającymi przyleganiu kurzu. Na mytych powierzchniach pozostawiają filtr dzięki któremu brud nie wnika w porowate powierzchnie podłóg, poprzez co następne mycie przebiega o wiele szybciej.

  Wybierając środki do mycia podłóg powinniśmy zwrócić uwagę do jakiego typu powierzchni są one przeznaczone. Możemy zakupić uniwersalne, gospodarcze płyny, jak również profesjonalne środki stosowane do konkretnego typu podłóg, posadzek, płytek.

 • Mycie gruntowne

  Środki do gruntownego mycia podłóg przeznaczone są do mycia silnie zabrudzonych powierzchni. Posiadają wysoką siłę działania, doskonale rozpuszczają zaschnięty wapień, brud, osady z kamienia, zaschnięte resztki mydła.

  Mogą być stosowane zarówno ręcznie jak i maszynowo. Przeznaczone do mycia podłóg w magazynach, szkołach, jednostkach publicznych, szpitalach, instytucjach służby zdrowia.

  Do gruntownych środków możemy zaliczyć również strippery. Przeznaczone są do gruntownego doczyszczania podłóg i usuwania warstw polimerowych przed ponownym nałożeniem warstw zabezpieczających.

 • Zabezpieczanie

  Płyny i emulsje przeznaczone do nabłyszczania i zabezpieczania powierzchni.

  Stosowane do mycia m.in. posadzek kamiennych, gresowych, PCV, lakierowanego parkietu, linoleum, innych tworzyw sztucznych.

  Myte powierzchnie stają się odporne przed osadzaniem brudu i śladów po butach.

  Środki mają właściwości samonabłyszczające i polerujące.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 107 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 107 elementów