Mycie ręczne

Najczęściej kupowane

Ostatnio przeglądane

CLINEX ALG 5l do usuwania mchów i porostów

77-920

Nowy produkt

AMTRA

5907513275169

płyn do czyszczenia powierzchni z mchów, porostów i glonów, który skutecznie usuwa zielone naloty z dachów, elewacji, ogrodzeń, kostki brukowej, nagrobków itp.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

97,56 zł

97,56 zł za szt.

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Clinex ALG 5L - profesjonalny środek do czyszczenia powierzchni z mchów, porostów i glonów.

Unikalna formuła preparatu tworzy niekorzystne środowisko dla rozwoju porostów i glonów, oraz zabezpiecza czyszczone powierzchnie przed ponownym ich powstawaniem. Dzięki temu produkt doskonale sprawdza się podczas usuwania zielonych nalotów, mchów i porostów z dachów, elewacji, bruku, nagrobków, jak również spoin i szczelin na balkonach, tarasach oraz schodach.

Płyn o długotrwałym działaniu zabezpiecza czyszczone powierzchnie, co przekłada się na utrzymanie czystości przez dłuższy czas.

Clinex ALG 5l czyszczenie kostki brukowej

Właściwości:

 

  • Skuteczny - wysoce pieniący o szerokim spektrum zastosowania jest skuteczny podczas czyszczenia dachów, elewacji, kostki brukowej, chodników, tarasów, balkonów, nagrobków i innych powierzchni

  • Szerokie zastosowanie - przeznaczony do różnych zadań, pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze na zakup innych produktów.

  • Długotrwałe działanie - formuła płynu tworzy niekorzystne środowisko dla rozwoju zielonych nalotów, a także zabezpiecza czyszczone powierzchnie przed ponownym ich powstawaniem.

  • Bezpieczeństwo - skład płynu jest bezpieczny dla czyszczonych powierzchni. Nie zawiera szkodliwych substancji, które mogłyby być szkodliwe na czyszczonych powierzchniach.

Przeznaczony do użycia podczas usuwania zabrudzeń zabrudzeń atmosferycznych, zielonych nalotów, mchu, porostu i glonów z różnego rodzaju powierzchni, m.in.: z dachów, z elewacji, z bruku, z nagrobków,  jak również spoin i szczelin na balkonach, tarasach oraz schodach.


Clinex ALG 5l czyści mchy porosty

Sposób użycia:

 

  • Przed użyciem wstrząsnąć.

  • Sporządzić roztwór roboczy w stężeniu 8-10% (80-100 ml/1 L wody).

  • Nanieść na czyszczoną powierzchnię za pomocą spryskiwacza i odczekać minimum 15 minut.

 

Dodatkowe informacje:

Czyszczenie najlepiej wykonywać wcześnie rano lub popołudniu, aby zapobiec szybkiemu wysychaniu preparatu z powierzchni.

W przypadku gruntownego czyszczenia pozostawić preparat na powierzchni na 12-24 godzin.

Nie stosować na nagrzane powierzchnię. Po odczekaniu odpowiedniego czasu dokładnie spłukać wodą. Przed użyciem środka sprawdzić działanie produktu w mało widocznym miejscu.

Opinie

Napisz opinię

CLINEX ALG 5l do usuwania mchów i porostów

CLINEX ALG 5l do usuwania mchów i porostów

płyn do czyszczenia powierzchni z mchów, porostów i glonów, który skutecznie usuwa zielone naloty z dachów, elewacji, ogrodzeń, kostki brukowej, nagrobków itp.

27 innych produktów w tej samej kategorii: